Op. Dr. Muharrem Demiroğulları

ABOUT US

Dr. Muharrem Demiroğulları 1964'de Eskişehir’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Eskişehir’de tamamladıktan sonra 1982'de kazandığı GATA Tıp Fakültesinden 1988’de Tıp doktoru diplomasını aldı.1 yıl GATA stajını takiben askeri doktor oldu. TSK Eskişehir Hava ve Uzay Fizyolojisi Merkezi’nde aldığı eğitimle “uçuş doktoru” olarak 2 yıl Kayseri 12. Hava Ulaştırma Üs Komutanlığı ve Etimesgut 12. Hava Ulaştırma Grup Komutanlığı’nda Sağlık Amiri- Uçuş Tabipliği görevlerinde bulundu.
Op. Dr. Muharrem Demiroğulları

TEDAVİLERİMİZ

Plastik cerrahi hem kozmetik (estetik) hem de rekonstrüktif (onarım) cerrahiyi birleştirir. Kozmetik (estetik) cerrahi vücudun normal yapısının hastanın görüntüsünde iyileşme ve kendine duyduğu güvende artış elde etmek için yeniden şekillendirilmesi amacı ile yapılır.

Rekonstrüktif (onarım) cerrahi vücudun doğumdan gelen, büyüme anormalliklerinden kaynaklanan, travma, enfeksiyon, tümör ya da hastalık sebebi ile oluşan normal olmayan yapıları için uygulanır. Günümüzde kişinin görünümünü iyileştirecek cerrahi (yağ emme, liposuction (yağ aldırma), karın germe, burun - meme - göz kapağı, burun estetiği Rinoplasti) ve cerrahi dışı girişimler (dolgu, kimyasal cilt soyma, lazer gibi) bir çok seçenek gelişmiş ve gelişmeye devam etmektedir.

YÜZ

YÜZ

Estetik yüz cerrahisi, estetik cerrahinin ilk türüdür. Boyun ve yukarsındaki organlarla ilgili birçok cerrahi ve cerrahi olmayan uygulama yapmak mümkündür. Yüz şeklinin değiştirilmesinden, değişik burun operasyonlarına, boyun germe işlemlerinden çene düzeltme operasyonlarına, göz kapaklarının yorgun görüntüsünden kurtarılmasından kulak şeklinin düzeltilmesi ve daha birçok farklı işlemi kapsar. Cerrahi olmayan uygulamalar arasında dolgu, Hiyalüronik asit ve benzeri kırışık giderme/ gençleştirme amaçlı enjeksiyonlar botoks ve lazer uygulamaları en çok kullanılanlardandır.

Cerrahi Olmayan
  Cerrahi
   VÜCUT

   VÜCUT

   Vücut bölgesinde uygulanabilen çok sayıda yöntem mevcuttur. Lazer epilasyon, mezoterapi, peeling, Botulinum toksini gibi birçok cerrahi olmayan yöntemi içinde barındaırmaktadır. Lipoaspirasyon, kol ve bacaklarda deri cerrahisi, karın bölgesinden fazla yağ ve deri alma operasyonları gibi cerrahi uygulamaları bulunmaktadır. Lazer epilasyonlar ise vücut bölgesinde en çok uygulanan cerrahi olmayan yöntemlerdendir.

   Cerrahi Olmayan
    Cerrahi
     GÖĞÜSGÖĞÜS

     GÖĞÜS

     Estetik yüz cerrahisi, estetik cerrahinin ilk türüdür. Boyun ve yukarsındaki organlarla ilgili birçok cerrahi ve cerrahi olmayan uygulama yapmak mümkündür. Yüz şeklinin değiştirilmesinden, değişik burun operasyonlarına, boyun germe işlemlerinden çene düzeltme operasyonlarına, göz kapaklarının yorgun görüntüsünden kurtarılmasından kulak şeklinin düzeltilmesi ve daha birçok farklı işlemi kapsar. Cerrahi olmayan uygulamalar arasında dolgu, botoks ve lazer uygulamları en çok kullanılanlardandır.

      Op. Dr. Muharrem Demiroğulları

      DOKTORUNUZA SORUN

      * Formu eksiksiz doldurduğunuz taktirde, uzman ekibimiz, vermiş olduğunuz iletişim kanallarından sizinle temasa geçerek sorularınızı en kısa zamanda yanıtlayacaktır. Zaman kaybetmek istemiyorsanız Sıkça Sorulan Sorular bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

      MUAYENE RANDEVUSU ALIN

      İLETİŞİM NUMARAMIZT: 0312 445 55 44 - 0312 466 39 01 | GSM & Whatsapp: 0532 361 32 30